ProBalance

0
435

Probalance ürünümüzü anlattıktan sonra günde 2×2 tablet alınmalı dediğimizde “çok fazla değil mi” diye soruluyor hemen.

Ürünün içeriğinde bulunan tüm etken maddeler yetişkin bir insanın alması gereken tüm miktarı karşılayacak şekilde düzenlenmiştir.

Aslında LR bu üründe 4 tableti bir araya getirecek şekilde tek bir tablet haline getirebilecek üretim teknolojisine sahip.

Ancak bir ürünü ne kadar çok işlemden geçirirseniz ürün o kadar doğallığını kaybeder.

Bu nedenle tablet sayısı arttırılarak her bir etken maddenin günlük alım dozunun en optimum şekilde ayarlanması sağlanır.

ÖZELLİKLERİ

ProBalance asit baz içeriğini dengeleyerek, buna bağlı olarak genel sağlık durumunu iyileștirir. Mineral eksikliği dolayısıyla yorgunluğu veya huzursuzluğu engellemeye yardımcı olur. ProBalance kalsiyum ve potasyum gibi eser elementler ve uygunlaștırılmıș temel mineraller içerir. Gluten, laktoz ve hayvansal içerik maddeleri içermez.

TÜKETİM ÖNERİSİ

Günlük 2×2 miktarda tablet bir miktar suyla alınmalıdır. Belirtilen önerilen günlük tüketim miktarı așılmamalıdır. Çeșitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yașam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erișiminden uzak tutun. Serin ve kuru yerde saklayın

İÇERIK MADDELERIYLE İLGİLİ BİLGİLER

İnsan vücudu magnezyum, kalsiyum ve kalyum, bakır, krom ve molibden gibi eser elementlerin düzenli alınmasına bağlıdır. Bunlar asit baz içeriğinini düzenlemeye yardımcı olur. LR, ProBalance’ta potasyum ve sodyum karbonat kullanır.

EFSA TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR.

Potasyum, sinir sisteminin ve kas sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine destek olur. Magnezyum, yorgunluk ve bitkinliği hafifletir ve elektrolit içeriğini dengelemeye yardımcı olur. Kalsiyum, kanın normal pıhtılaș- masına ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Bakır, hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar. Krom, makro besin maddelerine yönelik normal metabolizmanın ve kandaki normal șeker miktarı düzeyinin korunmasına yardımcı olur. Molibden kükürtlü aminoasit metabolizmasına katkı sağlar.

Üyelik Ücreti ödemeden, Aylık Kota şartı olmadan siz de seçtiğiniz ürünlerle üye olup internet üzerinden alış veriş yapabilirisiniz.

İlk siparişiniz ile satış fiyatı üzerinden %40 karla indirimleriniz başlar ürünleriniz kapınıza gelir ve üyeliğiniz başlamış olur.

Ömrünüz boyunca LR indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

LR Üyelik ve Bilgi Formu

CEVAP VER