Master Drink Formula Green

0
1891

Tüm yaş grupları için uygun olan Master Drink yoğun stres altında kalan, odaklanma ve öğrenme problemleri yaşayan herkesin kullanabileceği bir üründür. İçeriğindeki mikro besinler sayesinde günlük hayatınızı düzene sokar ve 1 aylık kullanımı sonrasında zihinsel performansınızı yükseltir.

Sigara kullanımının, hedeflerinizin yarattığı kaygıların, günlük yaşantınızdaki yoğun temponun götürdüklerini Master Drink geri getirmeye çalışacaktır. Master Drink uzun süreli kullanımında etkilerini size gösterecektir ama kısa süreli kullanımda kişinin alışkanlıklarını değiştirmesine de bir bahane olacaktır.

mind-master-zeka-icecegi1TANITIM

Sadece ülkemizde değil, bütün dünyadaki insanların istediği günlük rutin, stressiz bir yaşam biçimidir.

Almanya’ya şirketin gezi ve seminerine katılmaya gittiğimizde insanların bu içeceği sudan fazla tükettiğini gördüm, şaşırdım. Bir de bizim ülkemizdeki ekonomik ve sosyal stres faktörlerini düşündüm.

İçinde bulunduğumuz durumların, hallerin bizim ruh halimizi etkilemesinin sebebi vücudumuzun çalışma biçimidir. Master Drink Formula Green’in üretim amacı ve yurt dışında yıllardır kullanılıyor olmasının sebebi de gün içerisinde yaşadığımız stresin, yorgunluğun vücudumuzdan eksilttiklerini, test edilmiş ve EFSA yani Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi tarafından onaylanmış içeriğiyle vücudumuza geri kazandırmaya yardım etmesidir.

Nedir bu şişenin içindeki Yeşil Enerji Formülü?

– Karbonhidrat metabolizması için çok önemli olan B1 vitamini.

– Yine enerji döngüsünde, ayrıca demir dengesinde ve sinir sisteminin gelişmesinde rol oynayan B12 vitamini.

– Kan dolaşımını güçlendiren E vitamini.

– Hücrelerdeki kimyasal tepkimelerin hızını ayarlayan ve hücreleri zararlı kimyasallara karşı koruyan Koenzim Q10.

– Hücre yenilenmesinde görev alan Folik Asit (B9 vitamini)

– Ve ürünün renklendirici başlığının altında adı geçen ama aslında açlığı, yeme arzusunu yani kan şekerini dengelemeye yardım eden, vücut kokusunu kontrol eden, temizlenmeye, iyileşmeye yardım eden, demir dengesine katkı sağlayan, kadınlarda candida oluşumuna engel olan ve etkili bir antioksidan olarak bilinen dünyanın enerji döngüsünden ve bitkilerin fotosentezinden sorumlu canımız klorofil var.

Ayrıca LR bakım ve gıda takviyesi ürünlerinin hepsinde olduğu gibi içerdiği Aloe Vera özü, bu enzimlerin ve vitaminlerin performansının katlanmasına yardım ediyor.

 

Normal bir enerji metabolizmasına, normal bir sinir sistemine, normal fiziksel fonksiyona, yorgunluğun ve bitkinliğin hafifletilmesine, normal zihin fonksiyonuna, hücrelerin oksidatif stresten korunmasına Tiamin ve B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur.

 

ÖZELLİKLERİmaster

Özel geliștirilmiș mikro besinleri içeren besin takviyesi ürünleri aktif yașam tarzını destekler. B1 ve B12V vitaminleri gibi etkili mikro besinleri vücudumuzun enerji metabolizmasını güçlendirir. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. Buna ek olarak Master Drink hücreleri oksidatif strese karșı korur. Master Drink Formula Green, içeriğindeki yüksek konsantrasyonlu bitki özleri sayesinde özellikle doğal bir tada sahiptir ve bu nedenle hafif acımsı bir kokusu vardır. Bu içerikler, oldukça tatlı, saf bir bitkisel ürün olan yenilikçi Stevia ile tamamlanır. Master Drink’in yeșil rengi temel itibariyle içinde bulunan klorofilden gelir. Bu doğal renklendirici bitkiler tarafından fotosentez sırasında kullanılır. Klorofil, bitkilerin güneș ıșınlarından faydalanarak ürettiği enerjiden sorumludur. Klorofil gezegenimizin en önemli enerji üreten maddesidir. Master Drink doğal hammaddeler içerdiğinden renginde hafif dalgalanmalar görülebilir.

KULLANIMI

Bir şişe 500 ml olmakla birlikte günde 80 ml (8 kapak) olarak düzenli kullanımı önerilir. İdeal olanı aç karna tüketilmesidir, tadı hafif acı olduğu için isteğinize göre sade ya da bir katkıyla kullanılabilir.

Düzenli kullanımı sonrasında, her bünyenin ihtiyacı ve durumu farklı olduğu için belirli bir değişim, gelişim zaman dilimi verilmemekle birlikte, vücudun ve beynin günlük sıkıntılara, yorgunluklara karşı ihtiyacı olan temel enerjiyi ve besini sağlar. Böylece stresin negatif, toksik etkilerine karşı savaşmakta vücudunuza yardım eder.

Ve tabii diğer bütün LR ürünleri gibi Master Drink Formula Green de hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

EFSA (AVRUPA GIDA GÜVENLİĞİ OTORİTESİ) TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR.

Master Drink önemli mikro besinleri içerir. Diğerlerinin yanı sıra șunlara katkı sağlar: Normal bir enerji metabolizmasına, Normal bir sinir sistemine, Normal fiziksel fonksiyona, Yorgunluğun ve bitkinliğin hafifletilmesine Normal zihin fonksiyonuna, Hücrelerin oksidatif stresten korunmasına Tiamin ve B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. B12 vitamini normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur. B12 vitamini, normal bir fiziksel fonksiyona katkıda bulunur. B12 vitamini, yorgunluk ve bitkinliğinde hafifletilmesine katkıda bulunur. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. E vitamini hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar.

Üyelik Ücreti ödemeden, Aylık Kota şartı olmadan siz de seçtiğiniz ürünlerle üye olup internet üzerinden alış veriş yapabilirisiniz.

İlk siparişiniz ile satış fiyatı üzerinden %40 karla indirimleriniz başlar ürünleriniz kapınıza gelir ve üyeliğiniz başlamış olur.

Ömrünüz boyunca LR indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

LR Üyelik ve Bilgi Formu

 

CEVAP VER