Telefon:

LR ÜYELİK

LR ÜYELİK

Almanya'da
Üretilmiş Ürünler
Üyelik
Ücreti
Yok
100 TL Üzeri
Alışverişlerde
Kargo Ücretsiz
Aylık Kota
Yok
32 Ülkeye Yayılmış
Pazarlama Planı

LR ürünlerini indirimli alıp kullanmak veya katalog fiyatından üye olmayan kişilere satış yaparak ek gelir elde etmek veya üye olduktan sonra şirketin Ağ Pazarlama Sistemine (Network Marketing) dahil olarak kendi ekibinizi kurup şirketin bağımsız iş ortaklarından olmanız  herhangi bir kayıt ücreti, aylık veya yıllık aidat ödemiyorsunuz.Üyelik aşamasında ;

  • Üyelik kaydı sırasında ürün sipariş etmeden,daha sonra alış veriş yapmak üzere hiç ürün seçmeden de “SERBEST ÜYELİK” kaydınızı yapabiliriz.
    • Bu kayıt işleminin talepleri sadece LRDestek.net üzerinden gerçekleştirilmekte olup, online kayıt üzerinden işlem yapılamamaktadır.

Üyelik kaydınızla birlikte ürün sipariş ettiyseniz ,ürün teslimatında aşağıdaki dokümanlar ürünlerinizle birlikte paketlenip teslim edilir. Üyelik kaydınızda ürün seçmeyip sadece kayıt oluşturulduysa ,LR shop tan yapacağınız ilk alış verişle aşağıdaki dokümanlar ürünlerinizle birlikte teslim edilecektir.

  • LR Katalog
  • Fiyat Listesi
  • LR Pazarlama Planı
  • LR Şirket Tanıtımı
  • İş Ortağı Başvuru Formu (2 ad.)
Çevresinden ürün memnuniyetini duyarak , üyeliğini başlatarak “kendime yeni bir iş kurdum” demenin en kolay ve ekonomik yolu LR dünyası ile tanışın.Risk olmadan,her hangi bir yıllık aidat veya kota olmadan “LR fırsatlar dünyasında bende varım” diyeceksiniz.Dilerseniz eşi benzeri olmayan kaliteli ürünleri kullanırsınız,dilerseniz çevrenize tavsiye ederek gelir sağlarsınız.
Diğer iş ortaklığı paketlerimiz ise ;
Üyelik başlangıcı veya merak ettikleriniz için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Üyelik Ücreti ödemeden, Aylık Kota şartı olmadan siz de seçtiğiniz ürünlerle üye olup internet üzerinden alış veriş yapabilirisiniz.

İlk siparişiniz ile satış fiyatı üzerinden %40 karla indirimleriniz başlar ürünleriniz kapınıza gelir ve üyeliğiniz başlamış olur.

Ömrünüz boyunca LR indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

LR Üyelik ve Bilgi Formu