Telefon:

LR Parfümleri ve Koku Uzmanlığı

LR Parfümleri ve Koku Uzmanlığı

0
192

LR Uluslararası koku uzmanlığı :

Kokuların konsepsiyonu, LR Health & Beauty Systems şirketinde 25 yıldan fazla bir geleneğe sahiptir. Çok iyi koku kalitesi, yüksek kaliteli içerik maddeleri, yüksek oranda parfüm yağı ve onaylanmış uzun süreli tutunma süresi  tüm diğer LR kokularının karakteristik özelliğidir.

LR, bu özellikler sayesinde dünya çapında koku dizaynı alanında uzman bir partner konumundadır. Dolayısıyla, uluslararası starlar LR Starbox için kendilerine ait parfüm serisi yaratmak istediklerinde artık doğrudan LR ile irtibata geçmektedir.

Bruce Willis, eşi Emma Heming-Willis ya da Karolina Kurkova – hepsi büyüleyici Starbox ailesinin bir parçasıdır, aynı Portekizli sempatik Cristina Ferreira ve ünlü moda tasarımcısı Guido Maria Kretschmer gibi.

 

LR kokuları için de şu geçerlidir: Küçük fiyata son derece yüksek kalite. LR ürün yelpazesi, güncel trendleri ve kısa süreli etkileri dikkate alan sezon ile ilgili özel kokularla tamamlanır.

 

LR kokularını eşsiz kılan nedir?

  • Özellikle yüksek parfüm yağ oranı
  • “Dermatest“ tarafından kontrol edilen tutunma kabiliyeti
  • Çok özel Starbox kokuları – Neredeyse hiçbir koku üreticisinde LR’ın ürün yelpazesinde olduğu kadar Star kokusu yoktur
  • Dünyanın en saygın parfümerileri olan işbirliği
  • Çok iyi fiyat performansı
  • Eau de Parfum’den duş jeline kadar komple ürün yelpazesi
  • Alman kalite standartı
  • Dermatest onayı

Kokunun tutunmasına ilişkin Dermatest incelemesi

Dermatest LR ile ortaklaşa çalışarak ilk kez kokunun tutunma kabiliyetini ölçmeye yarayan bir yöntem geliştirdi.  Bu geniş kapsamlı araştırma çalışması yardımıyla, şimdiye kadar ürettiğimiz kokuların tutunma kabiliyetini optimize ettiğimiz kokuların tutunma kabiliyeti ile birebir karşılaştırma imkanına sahip olduk.

Sonuç: Yüksek kaliteli içerik maddelerini kullanarak kokularımızın şimdiye kadar sahip olduğu tutunma kabiliyetini kalıcı bir şekilde iyileştirmeyi başardık. Bunu bağımsız Dermatest enstitüsü onaylamaktadır. Original DERMATEST®“ işareti, kontrol yöntemlerinin takip edilebilirliğinin ve bununla birlikte tüketici ve üretici güvencesinin teminatıdır. Bu işareti taşıyan ürünler, kontrol edilen ve onaylanan kalitenin verdiği sözü yerine getirir.

Kadın ve Erkek koku detaylarına aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz .

http://www.aloeveracicegi.com/category/kadin-kokulari/

http://www.aloeveracicegi.com/category/erkek-kokulari/

Üyelik Ücreti ödemeden, Aylık Kota şartı olmadan siz de seçtiğiniz ürünlerle üye olup internet üzerinden alış veriş yapabilirisiniz.

İlk siparişiniz ile satış fiyatı üzerinden %40 karla indirimleriniz başlar ürünleriniz kapınıza gelir ve üyeliğiniz başlamış olur.

Ömrünüz boyunca LR indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

LR Üyelik ve Bilgi Formu

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY