LR ile yaşam kalitenize DENGE,DÜZEN ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

0
268

Her sistem için önemli olan 3 unsur :

DENGE , DÜZEN ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK…

LR, yaşam kalitemiz için bu 3 önemli unsuru Dünya’nın önemli enstitülerinin onayı ile üretilmektedir.Ürün resimleri üzerinden ürün içerik detaylarına/bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR.
Potasyum, sinir sisteminin ve kas sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine destek olur. Magnezyum, yorgunluk ve bitkinliği hafifletir ve elektrolit içeriğini dengelemeye yardımcı olur. Kalsiyum, kanın normal pıhtılașmasına ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur.
Bakır, hücrelerin oksidatif strese karșı korunmasına katkı sağlar. Krom, makro besin maddelerine yönelik normal metabolizmanın ve kandaki normal șeker miktarı düzeyinin korunmasınayardımcı olur. Molibden kükürtlü aminoasit metabolizmasına katkı sağlar.
* Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi

 

EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIȘTIR

C vitamini kolajen ve kıkırdak ve sinir sistemi gelișiminin normal fonksiyonuna katkı sağlarken hücrelerin oksidatif stresten korunmasını da destekler.

* Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi

Probiyotik

  • 12 çeșit kıymetli, probiyotik bakteri türü içerir.
  • Kapsül bașı 1 milyar probiyotik bakteri içerir.
  • Patentli mikro-kapsüller

PATENT

Bu ürünün kendine özgü bileșimi nedeniyle tüm ürün așağıdaki patent

numarası ile patentlendirilmiștir: Patent Kayıt No.: EP 2 228 067 A1

Üyelik Ücreti ödemeden, Aylık Kota şartı olmadan siz de seçtiğiniz ürünlerle üye olup internet üzerinden alış veriş yapabilirisiniz.

İlk siparişiniz ile satış fiyatı üzerinden %40 karla indirimleriniz başlar ürünleriniz kapınıza gelir ve üyeliğiniz başlamış olur.

Ömrünüz boyunca LR indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

LR Üyelik ve Bilgi Formu

CEVAP VER