Aloe Vera Sivera Jel İçecek

0
932

LR ile tanıştığımdan beri düzenli olarak kullandığım, aileme de kullandırttığım, en memnun olduğum ürünlerden biri Aloe Vera Sivera Jel İçecek. Sabahları kalktığımda artık aklıma gelmeden elimin alıştığı bir durum haline geldi. Kalkar kalkmaz yarım çay bardağı kadar içiyorum ve gerçekten uykudan kalan o tatsızlığı tamamen alıp götürüyor, özellikle sindirim sistemine çok yardımcı oluyor içeriği sayesinde.

aloe vera siveraÖZELLİKLERİ

Aloe Vera sivera jel içecek, bol miktarda doğal silisyum içermesi için ısırgan otu özütüyle birlikte % 90 saf aloe vera jeli ve % 7 gerçek çiçek balından yapılmış doğal bir üründür. LR’ın kullandığı aloe vera her zaman kaliteli üründür.

Meksika yaylalarında böcek ilacı ve kimyasal gübre kullanılmadan kontrollü ekim.

Saf aloe vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir.

TÜKETİM ÖNERİSİ

Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera sivera jel içecek isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir.

Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin. Ürünü çocukların erişiminden uzak tutun.

SERTİFAKALANDIRMA

SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır. SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’nin ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını düzenli şekilde ay ay, yıl yıl denetler.

IASC, aloe vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir yatırım kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, aloe veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

Aloe Vera Şeftalili ve Ballı içeceklerin bilgilerine resimlerden ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER