Aloe Vera Şeftalili Jel İçecek

1
401

Eylül ayında Türkiye ürün listesine dahil olan Aloe Vera Şeftalili İçecek, %98,2 Aloe Vera oranı içeriyor. Hiç yapay şeker bulundurmayan SGS Fresenius Enstitüsü ve Uluslararası Aloe Bilim Konseyi tarafından onaylanmıştır.

Özellikle şeker hastalarının, ayrıca yüksek tansiyon ve şeker intoleransı olan kişilerin kullanması öneriliyor.

Günlük kullanımında vücudun C Vitamini ihtiyacının tamamını karşılıyor ve sadece 0.054 ekmek birimi içeriyor.

aloe vera şeftaliliKullanımı:

Günde 3×30 ml, öğünlerden önce kullanılması öneriliyor. Lakin kullanım tercihi size ait olduğundan, bir bardak meyve suyuyla ya da yoğurt, biraz meyve ve mısır gevreğiyle karıştırıp sağlıklı bir kahvaltı şeklinde de tüketebilirsiniz.

LR müşteriye ulaşan her aşamada en ön plana kaliteyi koyuyor. Bu yüzden dünyada Aloe Vera’nın gelişmesi için en uygun koşullara sahip Meksika yaylalarından yılda 23 milyon Aloe Vera yaprağı hasatı yapıyor. Her gıda takviyesini yılda 32,000’den fazla labaratuvar testine sokuyor, her biri için en zorlu konseylerden onay alıyor. Sağlık ve güzellik derken soru işareti bırakmamaya çalışıyor.

Aloe Vera özü de kendiliğinden bu şekilde ön plana çıkıyor. İçecek ürünlerinde dolaşım ve sindirim sistemine iyi geldiği gibi, vücudun detoksifikasyonuna, bağışıklık sistemine ve cildin yenilenmesine de büyük katkıda bulunuyor.

Aloe Vera Şeftalili İçeceğinin içeriği şu şekilde;

Aloe Vera Barbadensis Jel (ABD/ Mexico, 98%), tatlandırıcılar (sodyum siklamet, asesülfam K, sodyum sakarin), inulin, dengeleyici (ksantan sakızı), asitlik düzenleyici (limon tuzu), vitamin C (L-askorbik asit), çeşni, katkı maddesi ( potasyum sorbat).

Aloe Vera Sivera ve Ballı Jel içeceklerin bilgilerine resimlerden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

1 YORUM

CEVAP VER