Aloe Vera Propolis Krem

0
662

Propolis Krem Aloe Vera Box serisinin bir diğer ürünü, diğer ikisi gibi özündeki besleyicilik içeriği yüksek seviyede. Cildin nemlenmesi, beslenmesini ve bazı durumlarda damar yollarının rahatlamasını sağlıyor. Hemeroid rahatsızlığı olan kişilere öneriyoruz Propolisli kremi örnek olarak.

ÖZELLİKLERİ

Cilde yoğun nem takviyesi sağlayan zengin içerikli bir kremdir ve aynı zamanda cildin gerginliğini alarak cildi rahatlatır. % 79 aloe vera ve propolis (doğal balmumu özü) içerir.

  • Balmumu özü içeren zengin içerikli bakım
  • Yoğun nemlendirme sağlar.
  • Cildi eşit oranda rahatlatır ve ciltteki gerginliği alır.
KULLANIM YÖNTEMİ

Aloe Vera Propolisli Krem özellikle yüzü ve cildi korumaya uygundur. Esas itibariyle bu krem cildin oldukça kuru ve bakım gerektiren bölgelerinin tamamına sürülebilir. İhtiyaç duyulduğu her zaman cilde masaj yaparak yayın.

İÇERİĞİ

Propolis arıların ürettiği reçineli bir maddedir. Arı kovanının iç yüzeyinde biriktirilen ve küçük açıklıkları ve yarıkları kapatmaya yarayan bir yapı malzemesi olarak kullanılır.

Aloe Vera jeliyle mükemmel şekilde harmanlanmış propolis, özellikle kuru ve bakım gerektiren ciltte iyi etki yaratır.

Propolis, büyük oranda tomurcuklar ve ağaçlardan elde edilen tabi reçineden meydana gelir. Bunun dışında arı kovanında, polenlerden, eterli yağlardan, eser elementlerden ve vitaminlerden oluşur.

Özel bakım serisi olarak çıkarılmış Aloe Vera Box ürünlerinin diğer ikisi Acil Durum Spreyi ve Konsantre Kreme resimlerin bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER