Aloe Vera Konsantre Krem

1
734

Aloe Vera Konsantre Krem tahriş olmuş, kuru ciltler için en ideal ürünlerden biridir. Acil durumlarda besleyici içerik olarak da kullanılabilir. Cilt problemleri için denenmesini kesinlikle tavsiye ettiğimiz ürünlerden biridir.

ÖZELLİKLERİ

Neredeyse bozulmamış kıvamı ve formuyla aloe vera yapraklarından elde edilen jel konsantresidir. Esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar. % 90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.

• Elastikiyetinin iyileştirilmesi için.

• Hoş bir serinletici his sağlar.

KULLANIM YÖNTEMİ

Düzenli olarak veya ihtiyaç duyulduğunda cilde uygulayın.

ÇALIŞMALAR

• Kullanıcılardan şu sonuçlar alınmıştır:

• % 70’i uygulama sonrasında ciltte oluşan hoş hissi onaylıyor.

• % 67’si bu konsantrenin ciltteki kuruluk hissini hafiflettiğini onaylıyor.

• % 63’ü cilde anında bakım yapıldığını ve cildin derinlemesine nemlendirildiğini onaylıyor.

Aloe Vera Konsantre, Dermatest GmbH tarafından Ekim 2007 tarihinde 2 hafta süreyle 30 ila 49 yaşları arasında 30 kadında test edilmiştir.

Problemli ciltlerde, aloe vera jelinin nemlendirici, dengeleyici özelliklerinden faydalanılır. Güneş ışınlarından tahriş olmuş ciltte Aloe Vera Konsantrenin serinletici etkisinden faydalanılır. Bu jel rahatlatıcı etki yaratır ve nemlendirme sağlar.

Aloe Vera Box kutusunun diğer ürünleri Acil Durum Spreyi ve Propolisli krem için resimlere tıklayabilirsiniz.

1 YORUM

  1. […] LR ürünlerinin en çok kullanılanı ve yüksek aloe vera özüyle her evde bulunması gereken ürünü aslında. Özündeki aloe vera ve on iki adet bitkiden dolayı inanılmaz besleyiciliğe sahip. Herhangi bir şeye ilaç olacağını söylemiyoruz ama yaralanmalarda veya ani durumlarda hem mikrop yayılımını önlemek hem de cildin toparlanmasını sağlamak için tam bir başlangıç kürü Acil Durum Spreyi.     […]

CEVAP VER