Aloe Vera Ballı Jel İçecek

0
269

aloe vera ballı içecekAloe Vera Ballı jel içecek ünlü keşiş Rahip Romano Zago’nun geleneksel bilgisine dayanır. % 90 oranında saf aloe vera jeli ve % 9 çiçek balından oluşan doğal bir üründür. Değerli içerik maddeleri iç sağlığımızı güçlendirir ve metabolizmayı destekler. Tavsiye edilen günlük dozla % 75 oranında C vitamini miktarı alınır. LR’ın kullandığı aloe veraysa her zaman kaliteli üründür. Meksika platolarındaki ekim alanlarında kontroller sürdürülmektedir.

Saf aloe vera jelinin özenle işlenmesiyle ve sürekli yapılan kontrollerle Almanya’daki yüksek kalitenin eşit düzeyde kalması garantilenir. Böylece SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC’nin (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalandırmasına başvurulur.

TÜKETIM ÖNERİSİ

Günlük olarak öğünlerden önce 3 x 30 ml şeklinde tüketin. Aloe Vera ballı jel içecek isteğe göre sade, sulandırılmış, hafif soğutulmuş veya oda sıcaklığında içilebilir. Belirtilen, önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Çeşitli ve dengeli beslenmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye dikkat edin.

EFSA* TARAFINDAN BİLİMSEL OLARAK ONAYLANMIŞTIR.

C vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu sürdürmesine ve normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. Ayrıca C vitamini kemiklerde normal bir kolajen üretiminin sağlanmasına katkıda bulunur.

* Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu

SERTİFİKALANDIRMA

SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC (Uluslararası Aloe Bilim Konseyi) sertifikalıdır.

SGS INSTITUT FRESENIUS, piyasadaki en sıkı kurallara bağlı test damgalarından birini sağlamaktadır. Bu bağımsız enstitü, LR’ın ürettiği 4 farklı Aloe Vera jel içeceğin ortaya çıkışı, rastgele şekilde veya düzenli aralıklarla denenmesi, üzerinde çalışılması ve tamamlanmış son ürüne ulaşılması aşamalarını aylık, yıllık olarak düzenli şekilde   denetler.

IASC, aloe vera bitkilerinin pozitif özelliklerinin yayılması ve kullanılması için çalışan bilimsel bir kuruluşudur. Maryland’deki (ABD) merkez ofisiyle IASC, aloe veralı ürünlerin kalitesini ciddi miktarda artırmak üzere sıkı önlemler alarak bu ürünlerin sertifikalandırılması fırsatını sunar.

Aloe Vera Sivera ve Şeftalili içeceklerin bilgilerine resimlerden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER